Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Книгарня «Є» на «Книжковому Арсеналі»: проект «МІСТөКИЇВ»

Дата події: 13.04.2014 14:00

У рамках спільного проекту «МІСТөКИЇВ» Книгарні “Є” та IV Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” запрошуємо на розмову “Публічний простір і просторова справедливість у Києві”. Учасники: Євгенія Сарапіна, Ігор Тищенко, Софі Чилінгарова, Світлана Шліпченко.

13 квітня (неділя), 14.00-15.00

• Публічний простір як наріжний камінь феномену міста.
• Що таке “просторова справедливість”?
• Спроби відвоювати публічний простір: випадок Києва.
• Історія: як поєднати потребу пам'ятати і вшановувати зі щоденними соціальними практиками?
• Майдан як ідеальне втілення публічного простору, АЛЕ яким він має бути далі?

Учасники:

Євгенія Сарапіна (Київ) — культуролог, займається дослідженнями колективної пам’яті, співвідношенням пам’яті й простору, урбаністичних практик, способів взаємодії з минулим у місті.

Ігор Тищенко (Київ) — культуролог, працює в Центрі досліджень суспільства. Займається дослідженнями публічних просторів і повсякденних практик пострадянського Києва, аналізом містобудівної політики та міського розвитку, проблемами сталої мобільності та доступності публічного простору.

Софі Чилінгарова (Санкт-Петербург, Київ) — співзасновниця “Відкритої лабораторії Місто”, співавтор альтернативної концепції розвитку велоруху в Санкт-Петербурзі, учасник і керівник кількох досліджень на тему розвитку міста та міського середовища, учасниця експертної групи санкт-петербурзького проекту “SAGA” (проект “SAGA про місто”). З лютого 2014 року мешкає в Києві.

Світлана Шліпченко (Київ) — канд. філософських наук, архітектор, викладач курсів “Трансдисциплінарні прочитання архітектури”, “Місто як об'єкт спеціалізованого та загальнокультурного дискурсів”, “Архітектура в сучасній культурі: Огляд історії та теорії”, “Канон і контекст: історія української архітектури” в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. Кураторка дослідницького проекту “Метрополіс-Київ” Фонду ім. Г. Бьолля. Авторка книжок “Архітектурні принципи постмодернізму” (2000), “Записано в камені: Короткі інтервенції в історію та теорію архітектури” (2009).

***

Зал 3 у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12).

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»