Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Книгарня «Є» на «Книжковому Арсеналі»: проект «МІСТөКИЇВ»

Дата події: 12.04.2014 19:00

У рамках спільного проекту «МІСТөКИЇВ» Книгарні “Є” та IV Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” запрошуємо на лекцію Владислави Осьмак на тему «Сто перше лице столиці, або Що нового ми дізналися про Київ завдяки Майдану?».

12 квітня (субота), 19.00-20.00

Про відомі міста та їхніх мешканців існує чимало стереотипів. Про Київ і киян, звичайно, також. Нерідко ці стереотипи кардинально протилежні за змістом (залежно від того, хто оцінює): Київ відкритий і динамічний / Київ консервативний і повільний; кияни ліниві, байдужі, підозріливі / кияни працьовиті, відповідальні, товариські і т.д.

Якщо існує щось таке, як “ідеальне місто”, то це передусім різне місто.
В історії Києва було все, абсолютно все — це й визначає його “різність”.
Під час подій листопада 2013 — початку 2014 рр. Київ показав одне зі своїх облич, яке багато кому могло здатися незвичним. Що таке “нове”? Це незвичне багатьом старе. Влада Осьмак стверджує: Майдан нічого нового не відкрив — він виявив глибинні властивості київського характеру, про які багато хто й не здогадувався. Під час Майдану київські традиційні толерантність, багатомовність, релігійність, почуття гумору виявилися в нових формах і в концентрованому вигляді.

Столиця багатолика. Які лиця Києва стали помітні під час Євромайдану, розповість Владислава Осьмак — культуролог, екскурсовод, авторка телепередачі “Читаємо Київ”, волонтерка Відкритого університету та Бібліотеки Майдану.

***

Зал 2 Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 12).

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»