Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Клуб «Книголюби Володимира». Обговорення книжок Мирослава Лаюка «Баборня» і Тані Малярчук «Забуття» (Володимир-Волинський)

Дата події: 21.04.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на перше засідання читацького клубу «Книголюби Володимира», в рамках якого відбудеться обговорення книжок Мирослава Лаюка «Баборня» і Тані Малярчук «Забуття». Захід відбудеться 21 квітня.Початок – о 18.00.

На першому засіданні читацького клубу ми будемо знайомитися, розповідати про свої книжкові смаки і обговорювати дві книжки, що вийшли торік у «Видавництві Старого Лева» – роман Тані Малярчук «Забуття», який став «Книгою року ВВС – 2016», але також отримав антипремію сайту літературної критики «ЛітАкцент» «Золота булька»; і роман Мирослава Лаюка «Баборня», який потрапив до короткого списку обох премій.

Що ми (не) знаємо про волинянина В’ячеслава Липинського, чим «Забуття» відрізняється від попередніх текстів Тані Малярчук, кому і чим він (не) подобається, чому Мирослав Лаюк так (не) любить учительок і що таке баборня – це далеко не всі теми, про які ми будемо говорити. Тож приходьте, беріть із собою гарний настрій і бажання спілкуватися!

Адреса книгарні «Є»:

м. Володимир-Волинський

вул. Ковельська, 6.

Тел: (03342) 2 19 57.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»