Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Клуб «АнтиУтоплені». Обговорення роману Марґарет Етвуд «Оповідь служниці» (Вінниця)

Дата події: 08.02.2018 18:00

Книгарня «Є» запрошує на обговорення роману Марґарет Етвуд «Оповідь служниці» в рамках літературного клубу «АнтиУтоплені», що відбудеться 8 лютого. Початок – о 18.00. Модератор – Олександр Вешелені.

Світ, у якому ми живемо, дедалі частіше нагадує не то постапокаліпсис, не то кіберпанк, не то «чорне дзеркало». Надшвидкий розвиток технологій часто заводить нас у пастку нового тоталітаризму, який вигулькує в різних куточках світу і нашого власного життєвого простору. Чи не тому за останні роки так стрімко зросла популярність антиутопій, особливо тих, які упродовж ХХ століття пророкували суспільні трансформації та катаклізми майбутнього з неймовірною точністю. Страх, пересторога, антидот – усе це можна сказати про найкращі зразки дистопій. Літературний клуб «АнтиУтоплені» збирає усіх фанатів соціальної фантастики та суміжних жанрів, з яких уже чимало перекладено в Україні і навіть належать перу українських письменників.
Перша зустріч буде присвячена твору, що спричинив торік серіальну сенсацію і відомий у читацькому світі ще з кінця 80-х – роману Букерівської лауреатки Марґарет Етвуд «Оповідь служниці». Причин нової хвилі популярності цього тексту чимало, однак головна з них – очевидний наступ мізогінії та агресивної патріархальності у США та інших наддержавах.
За сюжетом роману у віддалено схожій на Сполучені Штати Республіці Гілеад повноцінні права мають лише Командори та їхні Дружини, у яких є право вибирати коханок для своїх чоловіків. Мета – народження дітей. До цього здатна тільки кожна сота жінка в Гілеаді. Їх, Служниць, збирають по всій країні, а потім вони проходять курс підготовки, аби бути гідними виносити дитя офіцера. Одна зі Служниць – Джун. Колись вона мала коханого чоловіка і доньку. А тепер сенс її життя – підкорятися законам Гілеаду… Проте Джун не така, як усі. Жінка розуміє, що відбувається, вона хоче втекти і ще здатна любити…

Адреса Книгарні «Є»:
м. Вінниця
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»