Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Кіно/літ-клуб «Ц.Н.Т.». Обговорення роману і фільму «1984» (Вінниця)

Дата події: 20.04.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на обговорення роману Джорджа Орвелла і фільму Майкла Редфорда «1984» в рамках кіно/літклубу «Ц.Н.Т. (Це народжує Те)». Захід відбудеться 20 квітня. Початок – о 18.00.

Роман, з яким великою мірою асоціюється усе ХХ століття. Історія, котра однаково відгукується у читачів пострадянського і постіндустріального світів. Загрози, які постійно чатують на людство навіть у новому тисячолітті. Роман Джорджа Орвелла «1984» з-поміж усіх антиутопій вирізняється чи не найбільшою силою і переконливістю. Щоразу, коли в країнах світу з’являються нові тривожні ознаки тоталітаризму, виринають думки про Старшого Брата, «подвійне мислення», «новомову» чи втрату можливості сказати, що 2+2=4.

Роман, написаний у 1948 році, був екранізований у напророченому 1984-му режисером Майклом Редфордом. Здавалося, увесь світ жив у напрузі приходу Великого Брата – і це особливо відчутно у фільмі. Стрічка стала невід’ємною частиною уявлень про тоталітаризм, хоча паралельно цей самий мотив у зовсім іншому варіанті проявився у фільмі «Бразилія» Террі Ґіліама.

Які враження виносять читачі роману і глядачі фільму? Як кінематограф трансформував гнітючу атмосферу орвеллівського тексту? Чи можливо повторити рівень культової стрічки Майкла Редфорда? Про це та багато іншого можна буде поспілкуватися у рамках кіно/літ-клубу «Ц.Н.Т.».

Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця

вул. Соборна, 89.

Тел.: (0432) 52-93-41.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»