Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Кіноклуб (Вінниця)

Дата події: 15.06.2011 18:30

Книгарня «Є» запрошує Вас на показ документального фільму «Мікрокосмос», який відбудеться 15 червня.

Початок – о 18:30.

У рамках «Літніх кіновечорів» у Книгарні «Є» пропонуємо переглянути документальну стрічку французів Клода Нурідзані та Марі Перенну «Мікрокосмос», яка свого часу змінила уявлення про можливості неігрового кіно. Вона започаткувала новий вид фільму, який гармонійно поєднує в собі ознаки ігрового та наукового кінематографа.

У фільмі йдеться про світ комах та рослин – здавалось би, цілком природознавчу царину. Втім автори уникають наукового, сказати б, відстороненого стилю оповіді. Навпаки, вони намагаються впритул наблизитися до своїх героїв, відчути й зрозуміти їхній світ. Вони лише спостерігачі, які пропонують глядачам їхніми очима побачити всю красу та гармонію мікрокосмосу. І часом їхні герої – ці чудернацькі комахи, метелики та павуки, що їх, можливо, вперше бачить глядач, не втаємничений у природознавстві, – нагадують самих людей. Здається, вони переживають ті ж самі життєві драми...

Стрічка «Мікрокосмос» отримала безліч нагород, серед яких і п’ять «Сезарів» 1997 року, і Ґран-прі вищої технічної комісії французького кіно на 49-му Канському фестивалі.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»