Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Кіноклуб (Івано-Франківськ)

Дата події: 27.10.2011 19:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на показ фільму американського режисера Джима Джармуша «Ніч на Землі», який відбудеться 27 жовтня.

Початок — о 19.00.

Немов підглянуті з космосу, п'ять таксистських історій, сумних і комедійних, трапилися за одну ніч в п'яти мегаполісах світу. Кожна з них показує ситуацію, що виникає між водієм таксі та нічними пасажирами.

Так, що таке кар’єра, з’ясовується у серці американської мрії – Лос-Анджелесі. Зустріч Старого Світу з Новим відбувається, звісно ж, в Нью-Йорку. Про зір і сліпоту найкраще знають в світовій столиці краси — Парижі, а про питання життя та смерті смерти — у вічному місті Римі. І, нарешті, тема покинутої людини ніде не виглядає так переконливо, як на засніжених просторах Хельсінкі.

У ролях: Вайнона Райдер, Джина Роулендс, Армін Мюллер-Шталь, Джанкарло Еспозіто та інші.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Culture and Arts Center is pleased to invite you to a viewing of Jim Jarmusch's (US) film, Night on Earth on October 27.

Beginning at 19:00

Five stories, sad and funny, that befell five cabbies in five megalopolises in the course of one night are shown as if aliens had been spying on them from space. Each episode shows a collision between the cabby and his night passengers.

***
Address: 
YE Culture and Arts Center,
31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: the Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»