Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Кіноклуб (Харків)

Дата події: 03.12.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує на перегляд кінострічок «Поза зоною досяжності» та «У разі розгерметизації», що відбудеться 3 грудня.

Початок — о 18:00.

«Поза зоною досяжності»

Режисер: Якуб Стожек

Країна: Польша

Рік: 2010

Більшу частину свого життя головні герлїні, Клаудія і Кароліна, росли без матері. Через важку ситуація в сім'ї сестрам довелося бути більш відповідальними і незалежними, ніж інші підлітки. Дівчата вражаюче зрілі, вони вирішують свої проблеми, підтримують одна одну за будь-яких обставин. Перед початком дорослого життя вони роблять ще одну спробу відновити сімейні стосунки, якими батьки нехтували багато років. Але це не так просто...

«У разі розгерметизації»

Режисер: Сара Мун Хау

Країна: Бельгія

Рік: 2009

Як би ви сприйняли звістку про те, що ваша дитина народилася з невиліковною вадою? Новина накриває вас з головою, розриваючи душу. Усі мрії розбиваються на друзки перед лицем трагедії завдовжки в життя. Але дуже швидко ці почуття поступаються іншим. «Щоб не вмерти, я знімала своє життя з сином щоразу, коли гастролювала з танцювальною трупою по кілька днів на місяць упродовж двох років. Якщо я хотіла допомогти синові, то мала подбати про себе» ©.

***
Адреса Книгарні “Є”:
вул. Сумська, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

YE Bookstore has the pleasure to invite you to see the films Out of Reach(Jakub Sto?ek, Poland, 2010) and In Case of Loss of Pressure(Sarah Moon Howe, Belgium, 2009) on December 3.

Beginning at 18:00.

***

Address:

YE Bookstore,

3 Sumska Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»