Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

КІНГочитання: зустріч шанувальників творчості Стівена Кінга (Тернопіль)

Дата події: 03.09.2016 14:00

Книгарня «Є» запрошує на КІНГочитання – зустріч шанувальників творчості Стівена Кінга, яка відбудеться у суботу, 3 вересня. Початок – о 14.00. Модераторка – Мар’яна Кушик.

КІНГочитання – це чудова нагода познайомитися з кінгоманами, провести гарно час і, звичайно ж, перелякатись від історій Короля Жахів! Гуртом боятися цікавіше та веселіше, тому приходьте 3 вересня і, звичайно, не забудьте прихопити книгу Стівена Кінга для того, аби прочитати свій улюблений уривок!

Під час зустрічі проведемо розіграш книг Стівена Кінга від партнера зустрічі – видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля»!

Стівен Едвін Кінг – американський письменник, автор більш ніж 200 творів, серед яких понад 50 книг бестселерів у стилях жахи (англ. horror), фентезі, трилер, містика. Також писав під псевдонімом Річард Бахман (англ. Richard Bachman). Було продано більш ніж 350 млн примірників його романів та збірок оповідань. На основі його історій знято низку фільмів, а також намальовані комікси. Нагороджений медаллю «За особливий внесок в американську літературу». 2003 року Національний фонд книг нагородив його медаллю за видатний внесок в американську літературу. Також отримував нагороди за внесок у літературу протягом всієї кар'єри, такі як премії «За внесок у світове Фентезі» (2004), був нагороджений Канадською асоціацією книгопродавців (2007) і званням Великого Магістра від Американських письменників-містиків (2007).

Кінг був єдиною дитиною своїх батьків, які усиновили його брата Девіда за два роки до народження Стівена. У 1949 році батько вийшов за цигарками і не повернувся. Його дружина фактично зліпила свого чоловіка з його таланту та власної амбітності й наполегливості. Скромний учитель англійської мови, який до того ж підробляв у пральні, одного разу викинув у кошик для сміття три сторінки списаного тексту. Табіта прочитала зачин (із нього потім постав один із найкращих романів Кінга – «Керрі») і змусила чоловіка дописати книжку. А в березні 1973 року роман придбало видавництво «Даблдей», тоді він отримав 2,5 тис. доларів, що навіть для тих часів було невеликою сумою. Проте з часом за продажі авторських прав роман приніс Кінгу біля 400 тисяч доларів, половина з яких відійшла видавництву. З цієї книги і починається слава Кінга.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

King Readings: meeting of fans of creative work by Stephen King (Ternopil)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to King Readings, meeting of fans of creative work by Stephen King. The event will take place on Saturday, September 3. Maryana Kushyk is the moderator.

Beginning at 2 p.m.

King Readings offers a chance to get to know book lovers, have a nice time and get scared from stories by the King of Horror! It is more interesting and fun to be scared together. So, welcome to the September 3 meeting and do not forget to grab a book by Stephen King to be able to read your favorite extract aloud!

Guests of the meeting will be able to take part in the drawing of books by Stephen King from Klub Simeynoho Dozvillya Publishing House, partner of the event.

***

Address:
YE Bookstore
5-9, Valova Street
Tel.: (0352) 25-44-59

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»