Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Каучсерфінг як запорука вдалої подорожі» – розмова з мандрівником Олегом Кошлою (Тернопіль)

Дата події: 26.12.2016 18:00

Книгарня “Є” запрошує на розмову з мандрівником Олегом Кошлою «Каучсерфінг як запорука вдалої подорожі». Захід відбудеться 26 грудня. Початок – о 18.00. Модератор — Юрій Матевощук.

Любителі подорожувати, які прагнуть відкривати для себе світ, але при цьому не мають змоги витрачати багато грошей на проживання, можуть скористатись такою послугою, як “Каучсерфінг”.

Це одна з найбільших усесвітніх мереж гостинності, реалізованих у вигляді онлайн-сервісу. Станом на липень 2010 р. вона об'єднувала більше 2 мільйонів людей у 238 країнах . Її суть полягає в тому, що учасники безкоштовно діляться одне з одним місцем для ночівлі під час подорожей, організовують спільні мандрівки та розвивають культурний взаємообмін. Якщо дослівно перекласти з англійської, то couchsurfing означає “мандрівка диванами”.  Як скористатись цією послугою тим, хто вперше збирається їхати за кордон чи бажає прийняти гостей з інших країн у себе вдома? Як починати розмову з потенційними друзями?

Запрошуємо на зустріч із Олегом Кошлою – мандрівником з Тернополя, котрий нещодавно сягнув позначки у 35 відвіданих країн та неодноразово користувався послугами “Каучсерфінгу”.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»