Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Карпати на трьох»: презентація поетичної збірки Петра Мідянки, Назара Федорака та Василя Зеленчука (Київ)

Дата події: 26.11.2016 15:00

Книгарня «Є» та видавництво «Брустури» запрошують на презентацію поетичної збірки Петра Мідянки, Назара Федорака та Василя Зеленчука «Карпати на трьох», що відбудеться 26 листопада. Початок – о 15.00.

Що може статися, коли «Живий класик» із Закарпаття Петро Мідянка,«багатопрофільний літератор» зі Львова Назар Федорак і фортунний дебютант із КриворівніВасиль Зеленчук зійшлися при однім поетичнім столі та й набуваютси. Набуваютси Карпатами! Троїсто, акордно, нерозділимо і водночас несмісимо, сольно. Може, це нове літугрупування... Може, проєкт на мить... Ту, в якій так хочеться ще тривати...

Над художнім оформленням збірки працював художник Богдан Поліщук, який створив унікальні ілюстрації навколо теми побуту горян.

Книжка «Карпати на трьох» отримала Персональну відзнаку Відповідального секретаря Форуму видавців у Львові 2016 року Богдана Тихолоза.

Учасники дійства: Петро Мідянка, Назар Федорак, Василь Зеленчук, а також автор передмови і модератор Ростислав Чопик і неперевершений дует музикантів у складі лавреятів міжнародних конкурсів Лідії Футорської та Сергія Хоровця.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті Ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»