Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Каменярівський вівторок (Львів)

Дата події: 19.04.2011 17:00

Книгарня “Є” та видавництво “Каменяр” запрошують Вас на вечір передвеликодньої духовної поезії, який відбудеться 19 квітня.

Початок — о 17.00.

В рамках Каменярівського вівторка відбудеться презентація книжки Ігоря Стремяцкаса “Мій Отче...”. 

У світлий передвеликодній час чи не кожен з нас відчуває потребу наблизитися до Бога, навести лад у своїй душі, розставивши необхідні акценти. Саме тому ключовою подією чергового «Каменярівського вівторка» буде представлення поетичної книжки Ігоря Стремяцкаса «Мій Отче…» Автор, який з юнацьких років захоплювався фантастичними та історичними оповіданнями, віднайшов себе у релігійній ліриці, заклавши в основу цієї збірки, переповненої любов’ю до Господа – Творця, Наставника і Провідника кожної людини, проникливі душевні вірші. З трепетом і непохитною вірою поет висловлює глибоку вдячність нашому небесному Отцеві за те, що Він не залишає нікого з нас у важкі хвилини земного життя. Проникливі рядки, запропоновані читачеві, дають силу віднайти себе і всім серцем полюбити Бога.

Представлятимуть книжку автор Ігор Стремяцкас, відома поетеса, лауреат багатьох літературних премій Марія Людкевич та директор видавництва «Каменяр» Дмитро Сапіга.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Один відгук

  1. Іванна

    Тут кожен знайде «свій» вірш, що допомагатиме жити, творити, наповнити своє життя змістом, замислитись над його сенсом. Вірші легкі для сприймання, без зайвої патетики, але водночас сильні емоційно і змістовно. Дякуємо авторові за чудову збірку.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»