Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Каменярівський вівторок (Львів)

Дата події: 16.11.2010 17:00

Каменярівський вівторок у книгарні “Є” 

Книгарня «Є» та видавництво “Каменяр” запрошують на презентацію перевидання трьох випусків часопису «Літопис Бойківщини», яка відбудеться 16 листопада.

Початок — о 17.00. 

Видавництво “Каменяр” представляє перевидання трьох випусків знаменитого часопису «Літопис Бойківщини», опубліковане під егідою історико-етнографічного музею «Бойківщина», що в м. Самборі. «Літопис Бойківщини», який готувало знане в першій половині ХХ ст. товариство «Бойківщина», у 1931—1939 вийшов одинадцятьма випусками; 12-те число було підготовлене, але не дійшло до читачів через більшовицьку окупацію. Упорядкування, підготовка до публікації, загальна редакція перевидання належать Роксоляні Данчин, котра з групою однодумців організувала рух за відновлення товариства «Бойківщина» та історико-етнографічного музею «Бойківщина», що його очолює понині. Саме Роксоляна Данчин спільно з директором видавництва «Каменяр» Дмитром Сапігою представлятимуть перевидання першого (числа 1, 2 за 1931—1933 рр.), другого (числа 3-6 за 1934—1935 рр.) та третього (числа 7-9 за 1936—1937 рр.) випусків «Літопису Бойківщини».

Продовжуючи бойківську тематику, видавництво «Каменяр» у рамках зустрічі презентуватиме також два видання відомої журналістки та письменниці Наталі Кляшторної — збірку найцікавіших відомостей про історію, культуру та походження бойків – самобутнього субетносу горян, які мешкають у середній смузі українських Карпат, під назвою «Байка про бойка», та видання лірики «Під Нибесний» говіркою західної Бойківщини – погляд автора на Бойків край, який спонукає до роздумів про бойківську ідентичність.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»