Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

„Календар любові” Іздрика – у Києві. Презентація збірки віршів найзагадковішого письменника України (Київ)

Дата події: 10.10.2015 17:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію збірки віршів «Календар любові» Юрка Іздрика.
Захід відбудеться у суботу, 10 жовтня.
Початок — о 17.00.

Модерує зустріч Андрій Бондар.
З віршами треба прокидатися, під них варто засинати: 365 днів і ночей на рік – вважає Юрко Іздрик. А щоб не збитися з ліку поетичних рядків, письменник склав спеціальний „Календар любові”, який видало „Видавництво Старого Лева”. Завдяки „Календарю” читачі точно знатимуть, який вірш пасує більше для спекотних літніх днів, а який – для холодних зимових ночей.
А книгомани Києва зможуть навіть потрапити на персональну консультацію з любовно-літературних справ, яку Іздрик проведе о 17:00 у суботу, 10 жовтня, у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).
Модеруватиме зустріч письменник, перекладач, публіцист Андрій Бондар.

”Календар любові” — книжка, яка певною мірою придумала, виносила і написала себе сама, — каже Іздрик. — Коли три роки тому мене накрила графоманська хвиля майже щоденного віршування, я й гадки не мав, скільки це триватиме, які теми, настрої, образи і форми домінуватимуть, який врешті-решт масив текстів виникне, і вже напевно не планував собі жодних книжок. Починалося все доволі безневинно — от просто собі пісні закоханого трубадура. Проте за ці три роки сталося стільки всього — і в особистому житті, і в житті цілої країни, — а вірші все не закінчувалися, щоденне письмо стало майже звичкою, в тему кохання невблаганно проникала тема війни... 365 віршів, які ввійшли до цієї збірки — це такий умовний рік, упродовж якого стаються неймовірно важливі речі, змінюється людина, змінюється її бачення світу, змінюється сам світ. Одне слово — календар. А все ж «Календар любові». Любові, не чого іншого... Любові, яка єдина здатна зрозуміти і прийняти нестерпність буття і — що найважливіше — надати йому, буттю осмисленість і сенс”.
Юрій Іздрик — український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Один із творців станіславського феномену. Народився, живе і працює у Калуші на Івано-Франківщині. Займається успішним музичним проектом «DrumТИатр» разом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком. Автор повісті «Острів Крк», поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів», романів «Воццек», «Подвійний Леон» і «АМтм», збірки есеїв «Флешка», «Таке», «Underwor(l)d». У «Видавництві Старого Лева» вийшло три поетичні збірики Іздрика: «Ю», «AB OUT» та «Календар любові».
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»
Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»