Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Іспанська культура з українським присмаком»: розмова з Фернандо Мартіном, Соломією Чубай і Богданом Чумою (Львів)

Дата події: 09.10.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на розмову «Іспанська культура з українським присмаком», що відбудеться 9 жовтня. Початок – о 18.30. Модераторка – Галина Сафроньєва.

Що львів’яни знають про іспанську культуру та саму Іспанію? Чи багато українців цікавляться глибше традиціями нащадків конкістадорів та сучасників-тореадорів? Які імена іспанської літератури ще досі залишаються невідомими нашому читачеві? У час, коли будь-яку інформацію можна заґуглити за кілька секунд, виникає ризик поверхневого сприйняття фактів, коли людина вдовільняється лише кількома реченнями з онлайн-журналів чи сайтів, натомість не прагне зануритися глибше у підводні течії незвіданих культурних океанів. Тож на розмові з людьми, які пропагують іспанську культуру в Україні, ми поговоримо про образ цієї далекої, але водночас такої спорідненої з нами країни – Іспанії. Відшукаємо риси, які об’єднують іспанців та українців, і, звісно, дізнаємося, яким чином ми можемо долучитися до розвитку культури вправних тореадорів і запальних виконавців фламенко в Україні.

Учасники:
Фернандо Мартін – гостьовий викладач іспанської мови (Мадрид) в ЛНУ імені Івана Франка та Українському Католицькому Університеті.
Соломія Чубай – музикантка, вокалістка гурту «Джалапіта» та продюсерка літературно-музичних проектів, перекладачка, громадська діячка. За фахом – іспанський філолог.
Богдан Чума – доцент кафедри світової історії нового і новітнього часу, керівник програми «Іберійські студії в УКУ».

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»