Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Intermezzo». Презентація збірки Марисі Нікітюк «Безодня» (Вінниця)

Дата події: 28.05.2016 17:00

Книгарня «Є», Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на презентацію збірки Марисі Нікітюк «Безодня», яка відбудеться 28 травня. Початок – о 17.00. Модератор – Настасія Євдокимова.

«Безодня» – це 10 оповідань-катастроф, що описують як гибель внутрішніх світів, розлади психології людей, їх моральне падіння, так і колапси цілих систем і всесвітів, у яких ми живемо. Скріплені одночасно нетривіальною жорстокістю, кривавістю та безмежною любов’ю, оповідання звучать в унікальній тональності «поетичного трешу». Основним центром усіх історій є погляд на природу людини в нових обставинах, в обставинах українського суспільства та сучасного світу загалом. А основним питанням є – чи заслуговує такий світ на життя?

Кожна з новел – це історія судного дня, де крізь абсурдну реальність, зрешечену метафорами, чітко постає навколишній світ, що кожної митті дедалі більше зривається з ціпка.

Марися Нікітюк – українська кінорежисерка, сценаристка. Закінчила 2007 року Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 2012 отримала диплом магістра театрознавства Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. Працювала як журналіст, публіцист, театральний критик. Авторка п’єс «Дачі», «Ведмеді для Маші» та «Дівчачі радості», що були представлені у форматі читок на драматургічних проектах «Лабораторія Сучасної Драми» та на київському драматургічному фестивалі «Тиждень актуальної п’єси». «Ведмеді для Маші» отримали перше місце львівського драматургічного конкурсу Драма.ua. У листопаді 2015-го у видавництві Glowberry разом з MacDonalds вийшла дитяча книжка «Книга баванок, або Історії чарівного Тойто».

Адреса книгарні «Є»:
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»