Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Химерність «нехимерної» прози Олеся Ільченка» (Вінниця)

Дата події: 06.09.2011 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на дискусію «Химерність «нехимерної» прози Олеся Ільченка», яка відбудеться 6 вересня.

Початок – о 18:00.

У сучасному строкатому літературному просторі не лише важко зорієнтуватись, – це практично не під силу комусь одному. І незважаючи на те, чи розуміємось ми на літературі, чи читаємо ми її, чи слідкуємо за літературним процесом, – він все одно розвивається, рухається і постійно продукує все нові і нові питання.

У таких умовах книгарня «Є» пропонує долучитися до щотижневих дискусій серії «книгОгляд». У форматі своєрідного літературного клубу, ток-шоу, атракційного дійства відбуватимуться розмови про літературу, літературні явища, про конкретні книжки та конкретних авторів.

Тут будуть ставитися найактуальніші питання і відбуватимуться спроби відповісти на них. І все це заради об’єктивності, заради читачів і заради того, аби якнайближче добратися до невловимої істини. Нотку ж суб’єктивності додадуть двоє постійних дискутантів – письменник Василь Пастушина та літературознавець Олександр Вешелені. Модератор заходів – Слухацька Аудиторія.

У фокусі першого «книгОгляду» – творчість сучасного письменника Олеся Ільченка. Автора, чий роман «Місто з химерами» про таємниці архітектора Городецького був визнаний найкращою книгою року за версією журналу «Кореспондент». Автора, який у своїх текстах відтворює топос Києва як європейської столиці з неповторним духом міста. Автора, який, будучи визнаним дитячим письменником, не побоявся в романі «Моя кохана К’яра» дослідити природу недитячих збочень людської психіки. Наскільки його письмо здатне збурити думки читача? Хто є цільовою аудиторією цього письменника? В чому полягає химерність його «нехимерної» прози? У дискусії навколо цих та інших питань, сподіваємося, постане образ самобутнього письменника ХХІ століття.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»