Приходь
Календар
Липень 2015
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

ХроноТоп. Дискусія про збереження архітектурних пам’яток Вінниччини (Вінниця)

Дата події: 30.07.2015 18:00

Книгарня «Є» та ГО «Спільнота «Історія Вінниці» запрошують на дискусію «Тіні близького минулого: палаци, садиби і маєтки Вінниччини», яка відбудеться 30 липня.
Початок – о 18:00.

У всьому світі пам’ятки культурної спадщини розглядаються не тільки в якості художніх об’єктів високої значущості, а й як система ціннісних орієнтацій суспільства, сфокусованих в художніх формах, яка визначає культурний та економічний вектор розвитку країни.
У цьому сенсі Вінницька область становить собою значну за історико-культурним потенціалом територію центрального регіону України, унікальними складовими якого є маєтки, палацово-паркові комплекси та садиби ХVІІІ – початку ХХ століть. Частина виявлених об’єктів досі не занесена ані до переліків, ані до Державного реєстру пам’яток культурної спадщини. Проте навіть ті, що перебувають під охороною держави, мають незадовільний або аварійний стан, а використання більшості об’єктів є малоефективним або зовсім неефективним на сучасному етапі розвитку регіону.
У рамках дискусійного клубу «ХроноТоп» будуть озвучені проблеми збереження старовинних садиб та палаців, обговорено сучасний стан старовинних садиб та палаців Вінницької області, зокрема комплексу садиби Пшилуських в с. Нападівка, в рамках нових підходів до збереження палаців та садиб Вінницької області.
Запрошений експерт: начальник відділу регіональних досліджень архітектурної та містобудівної спадщини і розвитку історичних територій Інституту «УкрНДІпроектреставрація», кандидат архітектури, дійсний член УНК ІКОМОС Анатолій Ізотов

Модератор – історик Олександр Федоришен.

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця, вул. Соборна, 89.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»