Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Горор-презентація збірки «Дотик зачаєного жаху» (Вінниця)

Дата події: 30.10.2017 18:30

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» і видавництво «Електрокнига» запрошують на вже традиційну напередодні Геловіну презентацію збірки моторошних оповідань «Дотик зачаєного жаху», що відбудеться 30 жовтня у Вінниці за участю письменників Артура Закордонця, Сергія Рибницького і Влада Сорда. Початок – о 18.30. Модератор – Вікторія Гранецька.

Минулоріч на Геловін у Вінниці було презентовано збірку «Ігри з темрявою», до якої увійшли п’ятнадцять кращих оповідань літературного конкурсу від журналу «Стос». Цього року новий конкурс і нова збірка – «Дотик зачаєного жаху», укладена з двадцяти двох горор-оповідань українських та закордонних майстрів жаху й представлена на Франкфуртському книжковому ярмарку-2017.
Поза сумнівом, ця книга не дасть читачеві стулити повіки, доки не буде перегорнута остання сторінка. Історії, в котрих зачаївся справжній, незбагненний жах, від вельми цікавих і перспективних українських авторів – переможців конкурсу «Зачаєний жах» літературно-мистецького журналу «Стос». А на завершення – приємний бонус для поціновувачів химерної прози: оповідання «Зворотний потік» знаного азербайджанського прозаїка Вагіфа Султанли, новела «Лінбер» ізраїльської письменниці Галіт Дахан Карлібах та «Ляльковий театр» від засновниці «ЛітМайданчика» Вікторії Михайлової.
«Ця неординарна збірка для тих, хто в глибині безодні здатен побачити зблиск небезпечних очей, а в телефонній слухавці почути потойбічний хрип двійника. Хто перед тим, як увімкнути світло, уявляє тінь біля вікна, а в далекому відлунні чує голоси неземних істот» (Ірен Роздобудько).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Вінниця
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»