Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...
Презентація книжок Генріка Мейнандера та Оллі Вехвіляйнена

6 грудня у київській книгарні „Є” відбулася презентація книжок Генріка Мейнандера «Фінляндія 1944. Війна, суспільство, настрої» та Оллі Вехвіляйнена «Фінляндія в Другій світовій війні: між Німеччиною та Росією”, організована видавництвом „Темпора” за сприяння Посольства Фінляндії в Україні

13 Photos

Лекція професора Брайана Бріваті

30 листопада 2010 року у рамках проекту "Європейський досвід: Сполучене Королівство" відбулася лекція Брайана Бріваті «Електронне врядування: міф чи реальність?»

11 Photos

Зустріч із Гжегожем Гауденом

9 листопада 2010 року у київській Книгарні "Є" відбулася зустріч зі Гжегожем Гауденом, директором Інституту Книги (Краків) - ще один захід у рамках проекту "Європейський досвід: Польща"

13 Photos

Дискусія

15 жовтня 2010 року у рамках проекту "Європейський досвід: Польща" відбулася зустріч учасників польської "Солідарності" та українського Руху Опору

8 Photos

Зустріч із Кшиштофом Варга

У вересні 2010 року до Книгарні "Є" завітав Кшиштоф Варга, редактор відділу культури "Газети виборчої", автор книжки "Гуляш із Турула"

7 Photos

Зустріч із Відою Огненович

Сербська письменниця та дипломат Віда Огненович зустрілася із відвідувачами Книгарні "Є" у вересні 2010 року

18 Photos

Публічна лекція Марка Вінка

У червні 2010 року у київській Книгарні "Є" відбулася публічна лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні Марка Вінка

55 Photos

Зустріч із Павлом Поторочиним

У червні 2010 року відбулася зустріч з директором Інституту Адама Міцкевича Павлом Поторочиним (проект Книгарні "Є" та Польського інституту у Києві "Європейський досвід: Польща")

30 Photos

55-й Варшавський міжнародний книжковий ярмарок (2010)

55-й Варшавський міжнародний книжковий ярмарок тривав із 20 по 23 травня 2010 року. Близько 300 учасників форуму з понад 80-ти країн світу впродовж чотирьох днів представили там свої здобутки і напрацювання у сфері книгодрукування. На окремому стенді працівники Книгарні "Є" демонстрували можливості власного інтернет-магазину.

13 Photos

Зустріч із Анні Добантон

30.03.2010 у київській Книгарні “Є” відбулася зустріч із французькою журналісткою Анні Добантон — захід у рамках спільного проекту Книгарні “Є” та Французького культурного центру “Європейський досвід: Франція”.

7 Photos

Зустріч із філософом Мішелем Онфре

26.03.2010 р. у київській книгарні “Є” відбулася зустріч із французьким філософом Мішелем Онфре — перший захід у рамках спільного проекту Книгарні “Є” та Французького культурного центру “Європейський досвід: Франція”.

5 Photos

Зустріч із Вальдемаром Домбровським

13.03.2010 р. у київській Книгарні “Є” відбулася зустріч із міністром культури Польщі Вальдемаром Домбровським — перший захід у рамках спільного проекту Книгарні “Є” та Польського Інституту у Києві “Європейський досвід: Польща”.

9 Photos

Зустріч із Едвардом Лукасом

18.02.2010 у Книгарні "Є" (Київ, вул. Лисенка, 3) відбулася зустріч із Едвардом Лукасом, автором книжки "Нова холодна війна"

5 Photos

КМЦ

Культурно-мистецький центр "Є" в Івано-Франківську (вул. Незалежності, 31).

6 Photos

ЛітАкцент-2008

Вручення відзнак щорічного книжкового рейтингу ЛітАкцент - 2008

7 Photos

Круглий стіл

У вересні 2009 року відбувся круглий стіл "Українського тижня", присвячений проблемам книговидання (Львів, просп. Свободи, 7)

9 Photos

Gosti Knygarni E

8 Photos

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»