Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Фотопроект «Вполюй пластика» (Івано-Франківськ)

Дата події: 22.12.2010 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує на екологічний фотопроект “Вполюй пластика” в рамках проекту “нові Карпати без пластикового спаму”, виставка якого відбудеться 22 грудня.
Початок — о 18.00.

В Україні порівняно з розвинутими країнами, де працюють програми сортування відходів, назріли катастрофічні умови утилізації пластикового сміття. Гірські масиви Карпатського регіону перенасичені побутовими пластиковими відходами місцевого населення і туристів,. Основна проблема основна проблема полягає в організації їх вивозу для утилізації в призначених місцях.
Проект передбачає проведення масової творчої кампанії-оприлюднення цієї ситуації з метою активізації громадської позиції та стимуляції відповідних установ та органів влади до кооперації та дії. Одним із заходів проекту є проведення фотовиставки «Вполюй пластика», що відображає реальну драму засмічення Карпат пластиковим сміттям і провокує глядача замислитися над власною поведінкою у навколишньому середовищі. На даний час виставка вже побувала в трьох обласних центрах Західної України, що мають відношення до екологічних проблем в горах Карпатах – це Чернівці, Ужгород, Львів. На завершення проекту ця фотовиставка проходитиме в Івано-Франківську.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»