Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Фотопроект «Європейські магістралі» (Київ)

Дата події: 12.09.2011 18:00

Книгарня “Є” та Посольство Королівства Нідерландів в Україні запрошують на презентацію фотопроекту “Європейські магістралі” за участі нідерландських мандрівників Міхела Хейсена та Ханса Стакелбейка, яка відбудеться 12 вересня.

Початок — о 18.00.

Архітектор Міхел Хейсен та фотограф Ханс Стакелбейк, відомі як «волохань і бородань», протягом чотирьох тижнів подорожуватимуть європейською магістраллю Е50 Брест — Каспійське море. Вирушивши 31 серпня у шлях тривалістю 10 000 км, нідерландці фотографуватимуть і вимірюватимуть громадський простір, спілкуватимуться із офіціантками, власниками крамничок та механіками, а харчуватимуться лише у придорожніх закладах харчування.

Під час подорожі Хейсен і Сталкелбейк читатимуть лекції та проведуть дебати про майбутнє мобільності у десяти європейських містах: Парижі, Штудгарті, Празі, Братиславі, Тернополі, Києві, Донецьку, Стамбулі, Мілані і Роттердамі.

Проект співфінансовано Нідерландською Архітектурною Фундацією. Повернувшись, мандрівники презентують свої спостереження державній комісії з планування простору.

У травні 2009 року Хейсен і Сталкелбейк «задокументували» європейську магістраль Е75 Баренцеве море — Крит, найдовшу європейську трасу південного напрямку (5 700 км). Разом ці проекти є спробою перехресного перетину Європи і фіксації різноманіття дизайну мобільності у різних країнах.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»