Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Європейський Союз перед проблемою мультикультуралізму» (Київ)

Дата події: 25.05.2011 18:00

Книгарня «Є» та Французький інститут в Україні у рамках спільного проекту «Європейський досвід: Франція» запрошують Вас на відкриту лекцію «Європейський Союз перед проблемою мультикультуралізму”, що відбудеться 25 травня.

Початок – о 18.00.

Лекція відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Наші гості – Жані Пелабе та Жюстін Лакруа

Жані Пелабе – філософ за освітою, дослідниця Центру політичних досліджень при Університеті політичних наук у Парижі (Sciences Po, Paris). Працювала в університеті Сорбонна, Монреальському університеті, Оксфордському університеті, Університеті вільних наук у Брюсселі та в Люксембурзькому університеті. Займається дослідженням процесів інтеграції, концептів політичної спільноти та «життя разом» у плюралістичних демократичних спільнотах; зокрема, її праці присвячено спільноті Європейського Союзу.
Жюстін Лакруа – політолог, доктор філософії, випускниця Університету вільних наук у Брюсселі. Викладач, дослідник політичних наук. Стажувалася в Оксфордському університеті, викладала в університеті Сен-Луї. Наразі викладає в Університеті вільних наук (Брюссель). З 1991 по 1998 була делегатом у місії Представлення Франції в Європейській комісії, учасницею команди президента Європейської комісії Жака Дельора та делегатом дослідницького угруповання «Наша Європа» в Парижі. Тема докторської дисертації: «Комунітаризм versus лібералізм: який модуль політичної інтеграції? Нормативні припущення політичної європейської спільноти в світлі сучасних інтелектуальних дискусій.»
***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Генеральний медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»