Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД: ПОЛЬЩА — зустріч із Павлом Поторочином (Київ)

Дата події: 03.06.2010 18:00

Книгарня «Є» та Польський Інститут у Києві у рамках спільного проекту ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД: ПОЛЬЩА раді запросити на зустріч із нашим гостем — 

ПАВЕЛ ПОТОРОЧИН

дипломат і менеджер культури, видавець і музичний продюсер

МAESTRO PR

3 червня (четвер) 18:00

Подобається це комусь чи ні, але тепер культура – це не збіговисько естетів чи сфера дармоїдів, а прибуткова галузь економіки. У зоні євро індустрія культури складає 7 відсотків ВВП — більше, ніж хімічна промисловість, і вдвічі більше, ніж сільське господарство. Культура — експортний продукт і найкращий засіб для побудови позитивного іміджу країни. (Павел Поторочин)

Закінчив філософський факультет Варшавського університету, навчався також на факультеті історії. У 80-ті роки був засновником і головним редактором підпільного студентського видавництва SOLID; згодом — власник видавничої групи компаній «Zebra». У 1992 році став державним службовцем, працював на посаді президента правління Польської інформаційної агенції. Дипломатичну кар’єру розпочав у 1995 році у Лос-Анжелесі як консул із питань культури. Лобіював присудження Анджею Вайді почесного Оскара за внесок у розвиток світового кіномистецтва. У 2000 році очолив новостворений Польський Інститут (Polish Cultural Institute) у Нью-Йорку. Протягом п’яти років створив помітну на культурній мапі міста інституцію, події якої висвітлювалися, зокрема, на шпальтах „The New York Times”. Наступні три роки працював директором Польського Інституту у Лондоні. Організував низку успішних театральних та музичних проектів. У 2008 році міністр культури Республіки Польща призначив Павла Поторочина директором Інституту Адама Міцкевича (ІАМ).
ІАМ – польська урядова інституція, метою якої є промування польської культури у світі та налагодження співпраці з іншими країнами (створений 1 березня 2000 року). За час свого існування Інститут реалізував близько трьох тисяч проектів більше ніж у 20 країнах. (www.iam.pl)

Модератор зустрічі — Олеся Островська-Люта. 

«Європейський досвід: Польща» – цикл зустрічей із видатними особистостями, котрі мають вплив на функціонування держави, створення образу Польщі у світі.

Гості проекту: міністр Вальдемар Домбровський http://www.ut.net.ua/art/166/0/3680/

Вхід вільний

Додаткова інформація: +380679460650 (Книгарня «Є»); +380442880304 (Польський Інститут)

Ексклюзивний медіа-партнер: тижневик «Український тиждень».

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3 (ст. м. «Золоті Ворота»).

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»