Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Європейський досвід» (Львів)

Дата події: 13.10.2011 18:00

Книгарня «Є», журнал «Український тиждень» та Центр гуманітарних досліджень Львівського національного університету ім. І. Франка у рамках проекту «Європейський досвід» запрошують Вас на зустріч із серії “Інтелектуальна біографія”.

Зустріч відбудеться 13 жовтня. Початок — о 18.00.

Наш гість — Ганс Йорґен Валлін-Вейє (Норвегія).

Ганс Йорґен Валлін-Вейє — відомий скандинавський антрополог, соціолог, есеїст, професор соціології та соціальної роботи в університеті Ставанґера, у коледжах Бодо та Ліллегаммера, запрошений професор університету ім. Т. Масарика в Брно (Чехія) і Лундського університету (Швеція), директор дослідницької частини національного музею Майгауґен; далекий нащадок Фрідріха Крістофа фон Вейє, полоненого шведського лейтенанта, учасника походу Карла ХІІ і літописця Полтавської битви 1709 р. Шість разів нелегально переходив кордон Норвегії з СРСР, сам на човні не раз перепливав Атлантику. Жив у спільноті бітників і видав збірку поезій за редакцією Аллена Ґінзберга. Захистив дисертацію про європейську історію «відкриття» та колонізації Нікобарських островів; автор восьми книг і двох виставок на теми історії повсякдення, контакту і протистояння традиційних і модерних культур, мов та ідентичностей; багатолітній дослідник корінного населення Півночі; упорядник більше десятка альбомних видань. Визнання до Ганса Йоргена Валліна-Вейє прийшло через книгу про сп’яніння, радість і страждання (2004) у соціальному розрізі.

Розмова йтиме про те,

  • як Ганс Йорґен Валлін-Вейє бачить своє становлення — академічне і приватне,
  • що і як зробило з нього професіонала своєї справи,
  • що було найважливішим форматуючим досвідом,
  • що означає навчання довжиною в життя,
  • як цьому сприяють (або не сприяють) мандри, польові дослідження, виклади, видання книг, читання книг, родинні стосунки, перемикання мовних і культурних кодів, несподівані катаклізми і катастрофи (як-от липневий теракт у Норвегії, що забрав більше мирних життів, ніж Друга світова війна у цій країні).

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»