Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

«Естетика музичної психоделіки»: зустріч із учасниками музичного гурту «Nameless» Зоряном Безкоровайним та Світланою Фроловою (Тернопіль)

Дата події: 24.11.2016 18:00

Книгарня “Є” запрошує на зустріч із учасниками музичного гурту «Nameless» Зоряном Безкоровайним та Світланою Фроловою «Естетика музичної психоделіки». Захід відбудеться 24 листопада. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Назва Nameless з англійської означає ті, що втратили імена. Назва взята з роману Урсули Ле «Чарівник Земномор’я». Гурт є чи не найстарішим із нині наявних в Україні психоделічних колективів. Взявши за основу естетику 60-х років минулого століття, «N» з перших живих виступів відрізнявся оригінальністю звучання та нестандартними музичними рішеннями.

У перші роки гурт грає на спільних концертах із гуртами «Брати Гадюкіни», «Воплі Відоплясова», «Плач Єремії», «Мертвий півень», «Тартак», «Фактично самі», «Моторола» тощо та ін., бере участь у вітчизняних фестивалях, гастролює по Україні. Паралельно записуються й перші альбоми групи на звукозаписуючих студіях Тернополя, Львова та Києва.

Nameless (UA, Ternopil) один з перших рок-гуртів на вітчизняній сцені, що розпочали експерименти з перформенсами та відео-супроводом концертів. Новаторський підхід групи мав значний вплив на формування творчості цілої плеяди тернопільських колективів, зокрема «С.К.А.Й.», «Ті, що падають вгору», «Los Colorados» та ін.

Влітку 2007 році учасники Nameless (UA, Ternopil) записали альбом «Шось сталось у лісі…», починаються клубні виступи та презентації диску.

У 2012 році Nameless досягли певного міжнародного визнання. Були записані спільні пісні з такими видатними постатями сучасної психоделічної культури, як Антон Ньюкомб з The Brian Jonestown Massacre, The Volta Sound, The Kingdom of Holy Sun, Juan Trip. Музиканти взяли участь у міжнародному проекті Davenport Burime, проекті «Добро», який заснував у Києві музикант і продюсер Дмитро Остроушко. Зорян і Світлана, заснувавши ді-джейський дует «Хопта», стали резидентами міжнародного інтернет-телеканалу DEAD TV International, де активно пропагують українську музику і мистецтво на міжнародній сцені. Світлана Фролова&nbsp зі своєю неповторною психоделічною манерою малювання отримала можливість створювати постери та афіші для міжнародних турів таких колективів, як Jesus and Mary Chain, The Brian Jonestown Massacre, Chatham Rise, Rosco та ін.

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»