Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Є-Розмова: «Професії майбутнього: Дитяча IT-освіта» (Суми)

Дата події: 08.02.2018 18:30

Книгарня «Є» запрошує на зустріч-презентацію із засновницею дитячої IT-школи «KidIT» Валентиною Сахно та дітьми-фіналістами міжнародного конкурсу Casual Connect (США), яка відбудеться 8 лютого. Початок – о 18:30. Модератор – Ольга Ковалевська.

Чи можливо відірвати дітей від комп’ютерів і смартфонів у ХХІ столітті? Чи можна перетворити захоплення технікою на конструктив? Як IT-освіта вплине на майбутнє дитини? Про це та багато іншого поговоримо із засновницями школи “KidIT” Валентиною Сахно та Юлією Летюгою. На зустрічі також відбудеться презентація дитячих програмних розробок.
Дитяча IT-школа “KidIT” – це перші в житті дитини курси програмування з акцентом на розвиток креативу – створення історій, мультиків, ігор за допомогою технологій. Основна ідея проекту Kid’IT – дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати перші основи технологічної грамотності та базові навички, котрі стають must have для успішної самореалізації в майбутньому (креатив, робота з інформацією, командна робота та комунікація, використання технологій для створення та самовираження). Те, чому навчають у Кремнієвій Долині, але тут, в Україні.

 

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми,
вул. Соборна, 44
Телефон: (0542) 701 904
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»