Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Джаз-клуб: Вес Монтгомері (гітара) (Івано-Франківськ)

Дата події: 21.09.2012 19:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на перегляд відеоконцерту Веса Монтгомері, що відбудеться 21 вересня.

Початок о 19.00.

Вес Монтгомері вважається джазовим гітаристом номер один. Не зважаючи на трагічно коротку творчу кар'єру, він зумів змінити світ джазової гітари. Його унікальний стиль (часто описуваний як «неможливий») встановив нові стандарти гри на цьому інструменті. Він грав неможливі речі, тому що ніхто не сказав йому, що це неможливо.

Запрошуємо послухати джазову музику, насичену багатим звуком і енергійним свінгом, й на власні очі побачити гру одного з найекспресивніших гітаристів – Веса Монтгомері.

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
4-ий поверх.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

YE Bookstore is pleased to invite you to see the video recital by jazz guitarist Wes Montgomery on 21 September.

Beginning at 19:00.

John Leslie “Wes” Montgomery is widely considered one of the major jazz guitarists. Despite a tragically brief career in music, he was able to transform the world of the jazz guitar. His unique style, often referred to as “impossible,” set new standards of guitar playing. He played impossible things because no one had told him that it was impossible.
We invite you to listen to jazz music, rich in sound and energetic swing, and see for yourselves the performance of one of the world’s most expressive guitarists.
 ***
 Address:

YE Culture and Arts Centre, 3rd floor
31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Один відгук

 1. Василь

  Насправді дуже вдячний книгарні «Є» за проведення всіх її заходів, зокрема переглядів джазових концертів та кінопереглядів.

  Джазову музику я відкрив для себе зовсім недавно, а власне після перегляду концерту Оскара Пітерсона я усвідомив, про що писав Джек Керуак в своїй книзі «На дорозі», хто читав про шалений боп, той мене зрозуміє :)

  Повернімося до Веса Монтгомері. Мені дуже сподобалась його гра, та зацікавила сама техніка виконання і я із задоволенням перегляну ще не один його виступ.

  Вважаю, що ви робите чудову справу, надаючи публіці можливість безплатно ознайомитись з музичними геніями, а також показуючи якісне кіно. І взагалі ваші заходи є дуже різнопланові та пізнавальні.

  Особисто агітую знайомих та друзів відвідувати книгарню «Є» у Івано-франківську, а сам планую побувати в кожній книгарні кожного міста України.

  Успіхів!

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»