Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Джаз-клуб (Івано-Франківськ)

Дата події: 23.03.2012 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на показ відео концерту французького джазового піаніста Мішеля Петруччіані, що відбудеться 23 березня.

Початок — о 18:00.

Мішель Петруччіані народився в італо-французькій родині. Його батько Тоні грав на гітарі, а його брат Луї на бас-гітарі. Мішель народився з недосконалим остеогенезом — важким генетичним захворюванням, що приводить до ламкості кісток і, в його випадку, до невисокого росту і викривлення хребта.

У ранні роки Мішель опинився під враженням від творчості Дюка Еллінгтона, і хотів стати піаністом. Незважаючи на те, що він навчався багато років класичній грі на фортепіано, головним його інтересом залишався джаз. У віці 15 років Мішель Петруччіані був вже відомим виконавцем у себе на батьківщині. Він брав участь в національних джазових фестивалях, граючи разом з прославленими джазовими виконавцями, й випустив свою першу платівку.

Він переїхав до США в 1982 році, де грав з різними представниками американської джазової сцени, в тому числі з Діззі Гіллеспі.

У 1994 році в Парижі він отримав орден Почесного легіону.

Його власний стиль сформувався під впливом Білла Еванса, хоча деякі порівнюють його творчість з творчістю Кіта Джаррета. Мішель Петруччіані вважається одним з кращих французьких джазових піаністів всіх часів.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Culture and Arts Center invites you to see the video recital of French jazz pianist Michel Petrucciani on March 23.

Beginning at 18:00.

***

Address: 

YE Culture and Arts Center,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»