Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Джаз-клуб (Івано-Франківськ)

Дата події: 02.03.2012 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на перегляд відео концерту видатного джазового трубача Дізі Гілеспі, що відбудеться 2 березня.

Початок — о 18.00.

Коли закінчилася Друга світова, американська музика виявилася зміненою безповоротно. Упродовж війни в маленьких підвальних клубах зароджувалося нове бачення гри. Це була група музикантів, яким надокучила комерційність свінгу. Вони вже не грали великими оркестрами, виступали переважно у формі джем-сешнів, а в клубах, де вони тусувалися, висіли таблички – «No dancing» – танці залишилися в минулому разом зі свінгом. Кенні Кларк, Рой Елдрідж, Дон Біас, Мілт Хінтон, Бен Вебстер… Був серед них один особливо примітний музикант, який винайшов новий спосіб гри на трубі. Він грав так, як ніхто ніколи не грав, він приголомшив публіку нічних клубів як по цю, так і по ту сторону сцени. Це був вибух! Його називали Дізі Гілеспі. Це була швидка, поривиста, енергійна, гостра, шалена музика, в якій звуки зливалися в єдиний потік – бі-боп!

Дізі Гілеспі – американський джазовий трубач, співак, керівник ансамблів та оркестрів і композитор. У дитинстві грав на багатьох інструментах, але у 12 років зупинив свій вибір на трубі. За своїм значенням він уважається другою людиною в джазі після Луї Армстронга. Протягом багатьох десятиліть він був неперевершений як джазовий віртуоз і зумів вплинути на багатьох музикантів наступних поколінь (не тільки трубачів). Він був дотепним конферансьє й часто шокував громадськість своїми витівками.
***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Culture and Arts Center is happy to invite you to see the video recital of Dizzy Gillespie, an outstanding jazz trumpet player, on March 2.

Beginning at 18:00.

John Birks “Dizzy” Gillespie was an American jazz trumpet player, bandleader, and composer. As a child he could play many musical instruments, but at the age of 12 he chose the trumpet. He is ranked the second most significant jazzman after Louis Armstrong. For decades, Dizzy Gillespie remained an unsurpassed jazz virtuoso who had an impact on many musicians of the subsequent generations.

***

Address: 

YE Culture and Arts Center,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»