Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Джаз-клуб (Івано-Франківськ)

Дата події: 20.01.2012 19:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на перегляд відео концерту видатного американського джазового трубача Чета Бейкера, що відбудеться 20 січня.

Початок — о 19.00.

«Бейкер був генієм «піаніссімо», знав секрет тиші, — жодна труба в світі ніколи так не звучала і ніколи так не звучатиме. Імпровізації Чета завжди нагадували неквапливу розповідь: фрази – логічні і завершені, техніка – блискуче філігранна. Бейкер безпомилково відчував форму, музичний час і партнерів. Він умів створити неповторну атмосферу, коли розумієш, що музикант правдиво оповідає про те, про що ти сам часто думаєш (вважаючи за краще, проте, не говорити про це вголос). Чет Бейкер тяжів до мінорної лірики, середніх темпів, вишуканої гармонії і витонченої мелодики, міг також привнести в знайому музику власні доповнення, від яких першоджерело ніколи не страждало, – навпаки, ніби то набувало нового життя.» — писав про Чета Бейкера музичний журналіст та продюсер Олексій Коган.

Запрошуємо переглянути разом з нами концерт чудового трубача на великому екрані з чудовим звуком та високою якістю відео.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»