Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Джаз-клуб (Івано-Франківськ)

Дата події: 23.11.2011 19:00

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на показ відео концерту відомого американського джазового піаніста Бреда Мелдау, що відбудеться 23 листопада.

Початок — о 19.00.

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на переглянути концерт піаніста Бреда Мелдау, який прославився своїм блискучим синтезом джазу з класичною музикою і рок-н-ролом.

На сьогоднішній день, Бред Мелдау – один з найбільш відомих і авторитетних джазових музикантів світу. Ще під час навчання в коледжі Берклі його було відзначено премією «Кращий музикант у всіх сферах», а потім – й більш значними винагородами. У рейтингу журналу «Downbeat magazine» серед кращих акустичних піаністів Мелдау займає позицію поряд з великим Кейтом Джарреттом.

Безумовний успіх Мелдау – у його універсальності, він приголомшує слухача стильовою вишуканістю і творчою винахідливістю, для нього немає жодних стильових обмежень.

Кожен, хто бажає, зможе прийти і подивитися високоякісний відеозапис чудового концерту «Brad Mehldau — Live in Marciac» на великому екрані з чудовим звуком. Цей концерт був записаний на джазовому фестивалі в Marciac у Франції 2006 року, і він містить в собі оригінальні композиції Мелдау, а також інтерпретації пісень Курта Кобейна, Джона Леннона, Коула Портера, Radiohead та інших.

***
Адреса КМЦ «Є»:
вул. Незалежності, 31.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

YE Culture and Arts Center is pleased to invite you to the famous American jazz pianist Brad Mehldau’s video recital on November 23.

Beginning at 19:00.

YE Culture and Arts Center invites you to enjoy the video recital of pianist Brad Mehldau, famous for his brilliant synthesis of jazz, classical music, and rock’n’roll. 

Today Mehldau is one of the world’s best-known and influential jazz musicians. While a sophomore in high school, he won Berklee College's Best All-Around Musician Award, with more prestigious prizes following. DownBeat Magazine ranks him next to the great Keith Jarrett in its rating of top acoustic pianists.

***

Address: 

YE Culture and Arts Center,

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»