Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитячі читання (Київ)

Дата події: 04.12.2010 12:00

Книгарня «Є» та видавництво «Теза» запрошують Вас на презентацію «Чорнильної трилогії» Корнелії Функе, яка відбудеться 4 грудня.

Початок — о 12.00.

«Чорнильна трилогія» — три книжки про пригоди батька і дочки, Мо та Меґі, які мають дивовижний талант: оживляти написане слово, прочитавши його вголос. Герої зазнають чарівних і подекуди небезпечних пригод, відвідають казковий світ і боротимуться за справедливість, де б не опинилися.

Мо і Меґі Фольхарти поринають у карколомні пригоди, в яких уявне переплітається зі справжнім. І тепер саме від них залежить, як завершиться історія, що полонила їх та їхніх друзів.

Корнелія Функе — одна з найулюбленіших і найпопулярніших письменниць серед дітей та підлітків не лише в Німеччині, а й у багатьох інших країнах світу: Австрії, Швейцарії, Канаді, США, Австралії, Великій Британії, а тепер і в Україні. Вона — автор понад чотирьох десятків книжок, багато з яких удостоєно високих національних та міжнародних літературних відзнак. Перш ніж писати самій, проілюструвала десятки книжок для дітей.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»