Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. З Києва – до Венеції з Чарівним Атласом. Для дітей від 6 років (Київ)

Дата події: 18.06.2016 12:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують дітей та їх батьків у справжню подорож до Венеції разом із авторкою книжки «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція» Надійкою Гербіш та ілюстраторкою Богданою Бондар, яка відбудеться 18 червня. Початок – о 12.00.

На маленьких та дорослих учасників зустрічі чекає неймовірна подорож до Венеції разом із героями книжки – Лукою та Терезкою. У подорож до прекрасного італійського міста на воді дітей запрошують автор книжки Надійка Гербіш та художниця Богдана Бондар, що створила яскраві ілюстрації до «Чарівного Атласу».

Справжні гондоли та чудова архітектура міста, смачні місцеві страви й цікаві події Венеції оживають у книжці «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція» і дарують відчуття справжньої подорожі. Надійка Гербіш і Богдана Бондар допоможуть розкрити таємниці Чарівного Атласу, розкажуть маленьким читачам про те, як створювалася книжка, і з задоволенням відповідатимуть на запитання читачів.

Під час презентації ви зможете придбати книжку, отримати автографи та навчитися малювати акварельними фарбами, адже Богдана Бондар підготувала для всіх охочих творчий сюрприз – авторський майстер-клас із техніки акварелі.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»