Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. Презентація серії книжок письменника Олега Чаклуна «Мікробот» та «Мікробот і Кам’яний дракон». Для дітей 4-8 років (Київ)

Дата події: 10.12.2016 12:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують батьків і дітей 4-8 років на «Дитячу суботу»: презентацію серії книжок письменника Олега Чаклуна і художниці Яни Любарської «Мікробот» та «Мікробот і Кам’яний дракон». Захід відбудеться 10 грудня. Початок – о 12.00. Книжки представить автор – письменник Олег Чаклун.

Маленький робот Мікробот понад усе полюбляє гратися в хованки. Випадково опинившись на нашій планеті, він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером, і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура. Упевнившись, що хованки тут неперевершені, Мікробот приводить іще сімох друзів-роботів — таких само веселих пустунів і розбишак. І вони вирішують пограти в хованки там, де ще ніхто й ніколи не грав. Але, звісно, без допомоги дітей їм не обійтися…У другій книжці серії ви знову зустрінетеся з маленьким суперроботом Мікроботом – справжнім героєм сучасних українських дітей. Цього разу на нього чекає надзвичайна пригода в пустелі, де лютує страшний Кам’яний дракон, від якого потерпають не лише люди, а й гноми, і навіть Людинолис. І лише справжні друзі можуть здолати всі труднощі й урятувати світ…

Загалом у серії планують видати 7 книжок.

Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій серії книжок найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки. Художниця Яна Любарська оформлює книжки серії в «мультиковому» стилі – так, що дитина 4-8 років сприймає їх як яскравий гостросюжетний мультик.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»