Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. Презентація книжки Василя Шкляра «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» за участю автора та художника-ілюстратора Костя Лавра (Київ)

Дата події: 03.12.2016 12:00

Книгарня «Є» та видавництво «Апріорі» запрошують на Дитячу суботу — презентацію книжки «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді», яку створив тандем відомих авторів – письменник Василь Шкляр і художник Кость Лавро. Захід відбудеться 3 грудня. Початок – о 12.00. Модераторка – Олена Крушинська.

«Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» – це емоційна і кумедна оповідь про пригоди, які трапляються з невгамовними дітлахами. Завдяки Костю Лавру, одному з найкращих художників-ілюстраторів України, дитячий світ головного героя, Василька, оживає на сторінках книжки у найяскравіших барвах.

Книжка містить паралельні український та англійський тексти й тому буде не лише цікавою, а й корисною для дітей, які вивчають англійську.

Під час презентації Василь Шкляр розповість про свій досвід створення книжок для дітей і прочитає вибрані уривки з «Песика Гава...», а художник Кость Лавро проведе малювальний майстер-клас.

Серед відвідувачів презентації буде розіграно примірник книжки з автографами авторів та інші книжкові подарунки.

Василь Шкляр – один із найбільш відомих і читаних сучасних письменників, «батько українського бестселера», автор романів «Чорний ворон», «Маруся», «Чорне сонце», володар численних літературних нагород і лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, яку відмовився отримувати за часів Януковича, а натомість одержав її “народну версію”, зібрану зусиллями громадськості.

Кость Лавро – майстер сучасної української книжкової графіки, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Його роботи неодноразово входили до каталогів найпрестижніших міжнародних виставок дитячої книги.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»