Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. Подорожі Україною: від свята до свята! (Київ)

Дата події: 19.12.2015 12:00

Книгарня «Є» та дитяча книга «Подорож Україною» запрошують на дитячу суботу та презентацію нової книги «Зимова Подорож Україною. Від Свята до Свята», що відбудеться 19 грудня о 12:00.

Щаслива сім’я подорожує Україною. Кожного сезону впродовж шкільних канікул сім’я вирушає у нову Подорож Україною.

Ми презентуємо нову Подорож – зимову. Зимові Свята насичені і довгі. Активна мама Оксана цього разу запланувала кожне нове cвято зустрічати у новому регіоні.

У книзі ​​7 розворотів, 7 регіонів. На кожному новому розвороті дружна сім’я зустрічає нове свято. Книга у форматі вімельбух з цупкого картону – книга-картинка, насичена деталями, символами, міні-історіями та героями.

Книга святкова, яскрава, сповнена казок і пригод. Вже з обкладинки відчувається хвилююче передчуття дива, казки, нових зустрічей і відкриття таємниць.

Ми не просто розкажемо про книгу, ми в інтерактивній, грайливій формі покажемо як з її допомогою показувати дітям рідну країну, розповідати про кожен наш регіон. На кожному розвороті ми пропонуємо невелику гру та питання для малят. А після презентації та інтерактиву, ми пропонуємо творчу гру з розмальовками-деталями та героями наших книжок.

Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»

Вхід вільний.

Медіа-партнер заходу — тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»