Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. Гелловінська вечірка для дітей за книжкою Галини Ткачук «Тринадцять історій у темряві» (Київ)

Дата події: 29.10.2016 12:00

Книгарня “Є” та видавництво “Темпора” запрошують дітей віком від 7 років на найстрашнішу гелловінську вечірку сезону за книжкою Галини Ткачук «Тринадцять історій у темряві». Захід відбудеться 29 жовтня. Початок — о 12.00.

Ця книжка Галини Ткачук з ілюстраціями Ірини Мамаєвої – збірка дитячих страшилок. Це саме ті історії, які розповідають у темряві одне одному сучасні діти, а подібні страшилки оповідали їхні мами та бабусі, і ще багато-багато поколінь дітей.

“Звідки беруться історії? Я вважаю, вони виникають самі собою. Наприклад, у темряві. Варто кільком людям зібратися ввечері – і зненацька виявляється, що кожен знає кілька цікавих історій. Зі мною це траплялося дуже часто. У лісі біля вогнища. На вечірках із ночівлею. У дитячому таборі, коли вимикають світло”, – так починається ця моторошна книжка.

На інтерактивному читанні з письменницею Галиною Ткачук можна буде послухати жахливі історії про вовкулаків, старий холодильник, чорний-чорний ліс, і навтіь про Барабонового монстра та страшного Серединожера. А найголовніше – кожен зі слухачів матиме шанс стати автором власної історії.

Ірина Мамаєва, ілюстраторка книжки, запропонує усім учасникам вечірки свій авторський спосіб малювання найстрашніших монстрів.

Вхід у вигадливих страшних костюмах усіляко вітається!

Адреса книгарні “Є”:
вул. Лисенка, 3,
метро “Золоті ворота”.
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»