Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота. «Домашній одяг твоєї книги. Воркшоп зі створення суперобкладинок». Для дітей віком 5+ (Дніпро)

Дата події: 18.06.2016 13:00

Книгарня «Є» запрошує на воркшоп зі створення суперобкладинок для книг, який відбудеться в суботу, 18 червня. Початок – о 13.00. Дизайнер – Марія Ложка.

Скільки живе книга? Не так довго, як вам здавалося, якщо ставитися до неї недбайливо. І вдома, і в бібліотеці, і навіть в улюбленому наплічнику її довголіттю загрожують десятки небезпек. Краплі води та брудні пальці, пил та сонячне проміння, але понад усе – наша неуважність.

Протягом зустрічі всі власники домашніх бібліотек зможуть дізнатися про найстаріші видання світу й дослідити, яким чином людство ставилося до збереження друкованих текстів протягом століть. Чи варто вчитися у древніх греків, а чи краще звернути увагу на традиції епохи Просвітництва? Хто придумав суперобкладинки і які вони бувають? Під час воркшопу кожен матиме можливість створити зручний та унікальний «одяг» для своєї улюбленої книжки! І йдеться, звичайно, не лише про класичні «обгортки» зі старих цупких шпалер!

Проведе воркшоп Марія Ложка, журналістка та PR-ниця за освітою, мандрівниця, авторка кількох освітніх програм з мистецтва для школярів, зокрема для освітніх інституцій у Польщі, викладачка лекцій з маркетингу для дорослих та з живопису для дітей різного віку.

Приходьте з улюбленою книжкою!

Адреса книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056)7321392

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Children’s Saturday: Homewear of Your Book. Workshop in Crafting of Supercovers; for children aged 5+ (Dnipro)

YE Bookstore has the pleasure to invite you to the workshop in crafting of supercovers for books. The event will take place on Saturday, June 18. Designer Mariya Lozhka will conduct the workshop.

Beginning at 1 p.m.

All the owners of home libraries visiting the event will get to know about the oldest publications of the world and study the issue of people’s attitude to preservation of published texts over the centuries. Who was the inventor of supercovers and what kinds of covers are there? Participants of the workshop will be able to craft some practical and exclusive “outfit” for their favorite books!

Mariya Lozhka, journalist and PR expert by education, traveler, author of several educational programs in art for school children, in particular for educational establishments of Poland, lecturer in marketing for adults and in art for children of different ages, will conduct the workshop.

Do not forget to bring your favorite books!

***

Address:
YE Bookstore
15, Hlinky Street
Entrance from the Yevropeyska Square
Tel. (056)7321392

Free admission
Media partner: The Ukrainian Week

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»