Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей віком 8+. «Подорож у серце Антарктиди». Майстер-клас із в’язання морських вузлів (Суми)

Дата події: 28.01.2017 12:00

Книгарня “Є” запрошує сміливих та відважних дітей віком від 8 років на «Дитячу суботу»: «Подорож у серце Антарктиди» та майстер-клас із в’язання морських вузлів. Захід відбудеться 28 січня. Початок — о 12.00.

Британський полярний дослідник Ернест Шеклтон мріяв перетнути Антарктиду — місце лютих морів, незвіданих гір і холодів, які пронизують до кісток. Але коли його корабель опинивсь у смертельній льодовій пастці, мрії Шеклтона були зруйновані. Вони сіли на мілину посеред холодного, білого світу за тисячі миль від дому, й тоді чоловіки з експедиції вирушили у відчайдушний льодовий похід в пошуках порятунку.

З’ясуємо подробиці антарктичної експедиції відчайдуха Шеклтона і його команди з допомогою малюнків Вільяма Грілла у книжці «Антарктична експедиція Шеклтона» (видавництво «Vivat») і вчитимемося в’язати морські вузли – це вміння корисне не тільки морякам, а і в господарстві.

«Антарктична експедиція Шеклтона» визнана найкращою ілюстрованою книжкою року за версією The New York Times. Також вона отримала премію британської Асоціації ілюстраторів у номінації «Дитяча література: нові імена» й увійшла до переліку найкращих книжок 2015 року Комітету дитячої книги США. Книжка вийшла друком у 13 країнах світу.

Реєстрація на захід за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми,
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»