Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей від 8 років. Читання книги Енн Файн «Борошняні немовлята» і майстер-клас зі створення авторської антистрес-іграшки «гречик» (Суми)

Дата події: 03.02.2018 12:00

Книгарня «Є» та бренд «HrechkaSweets» запрошують дітей віком від 8 років та їхніх батьків на читання книги Енн Файн «Борошняні немовлята» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення авторської антистрес-іграшки «Гречик». Подія відбудеться 3 лютого. Початок – о 12.00.

Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята – симпатичні шестифунтові мішки, з яких ні на мить не можна спускати очей. Чи не забракне хлопцям терпіння? Чи справді цей експеримент матиме неймовірні наслідки? Чи може мішечок борошна змінити долю чотирнадцятирічного бешкетника?
А от у тому, що не борошно, а звичайнісінька гречка може допомогти позбавитись сучасним школярам стресу та тривожності – ми не сумніваємось, адже магній, який містить ця звична нам усім крупа, успішно стимулює синтез серотоніну, який позбавляє нас суму та депресії, вітамін B забезпечує кров потрібними клітинами, а щоки – здоровим рум’янцем.
Сумська майстриня Наталія Гончарук поділиться своїм вмінням і навчить учасників «Дитячої суботи», як перетворити жменю гречки та шматок тканини на натуральний антидепресант, який підійматиме настрій у довгі зимові дні та робитиме буденне школярське життя солодшим.
Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталка Лебедь).

Адреса Книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»