Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей від 7 років. Презентація повісті Каті Калашнікової «Перли на сніданок» (Вінниця)

Дата події: 11.03.2017 12:00

Книгарня «Є», видавництво «Зелений пес» і творча майстерня «Amelie» запрошують дітей від 7 років та усіх доросликів на презентацію повісті Каті Калашнікової «Перли на сніданок» за участю авторки, що відбудеться 11 березня. Початок – о 12.00.

«Перли на сніданок» вінницької письменниці й арт-терапевтки Каті Калашнікової – історія про мандрівку в інший вимір, вимір невтілених планів, ненаписаних історій, людських страхів та відкладених у довгі шухляди мрій. Головна героїня – дев’ятирічна Соня – опиняється в чужому світі і не лише не розгублюється та не впадає у розпач, а й, ризикуючи життям, докладає всіх зусиль, щоб урятувати своїх нових друзів. Кожна пригода мандрівниці захоплює дух, дає наснагу робити добрі справи й відкриває очі на, здавалося б, очевидне – на цінності, які ми зазвичай не помічаємо.

На відвідувачів чекають читання та знайомство з героями казки, творчі вправи на фантазування, в рамках яких будуть створені та намальовані персонажі власних історій, аби вони не втекли у довгі шухляди Чарівної Комодки. Гарний настрій і неповторна атмосфера гарантовані!

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»