Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей від 7 років. Презентація анімаційного серіалу «Моя країна – Україна» та книжки «Щоденник котячих мандрів» Лани Ра (Запоріжжя)

Дата події: 28.10.2017 11:00

Книгарня «Є», Запорізька книжкова толока та анімаційна студія «Новаторфільм» запрошують дітей віком від 7 років та батьків на презентацію анімаційного серіалу «Моя країна – Україна» та книжки Лани Ра «Щоденник котячих мандрів» за участю авторки. Казку читатиме актор Євгеній Конощук. Захід відбудеться 28 жовтня. Початок – о 11:00.

На думку автора щоденника мандрівок, а саме Кота-Воркота, роздивлятися в інтернеті фото й відео різних місць – цікаво, але трохи не те. Неодмінно треба полапкувати всіма чотирма у мандрівку самому. «Лише коли торкнешся лапою прадавнього камінчика і вдихнеш пахощі пригод, отоді на власній шерсті відчуєш, що таке справжня подорож».
«Щоденник котячих мандрів» – це нотатки непосидючого кота, який любить подорожі та відкриття. Відвідуючи різні куточки України, кіт дізнається багато чого цікавого з історії того чи іншого краю, слухає легенди, знайомиться з мешканцями. І, звісно, щоразу потрапляє у неймовірний вир пригод.
Книга є особливою, бо її головний герой Кіт-Воркіт знявся у відомому українському анімаційному серіалі «Моя країна – Україна». Серіал «відвідав» різноманітні куточки світу й зібрав чимало нагород. Кадрами саме з цього анімаційного фільму проілюстровано книгу. А в декотрих місцях Воркіт розмалював її ще й власною котячо-дорожньою графікою. У кота була помічниця, письменниця Лана Ра, яка допомагала вести щоденник і домальовувала його.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»