Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей від 6 років. «Таємниці гуцульських кахлів». Інтерактивне читання за книжкою Дмитра Павличка «Золоторогий олень» (Київ, Малишка)

Дата події: 17.02.2018 12:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від років та їхніх батьків на інтерактивне читання за книжкою Дмитра Павличка «Золоторогий олень» (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га»). Захід відбудеться 17 лютого. Початок – о 12.00.

«Читаючи цю пречудову казку Дмитра Павличка про вірну дружбу хлопчика і оленя, я й досі відчуваю особ­ли­вий трепет, а надто коли йдеться про цю нову – розширену і ґрун­товну – редакцію твору, яку автор зробив спеціально для нашого видання. У дитинстві це була моя улюблена книжка. Сподіваюся, що вона полюбиться й вам, адже, на мою думку, «Золоторогий Олень» – найкраща сучасна казкова поема для дітей. Поетична казка настільки вразила талановиту львівську художницю Олю Квашу, що вона на кілька місяців утекла в Карпатські гори, щоб бродити стежками Золоторогого Оленя, надихаючись на створення цих непересічних ілюстрацій, намальованих у двох різних техніках, одна з яких філігранно імітує традиційні гуцульські кахлі». (Іван Малкович)

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ
вул. А. Малишка, 2,
м. «Дарниця».
Тел.: (044) 337-97-71.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»