Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей від 6 років. Читання книжки Наталі Трохим «Де ви, кохані леви? » та майстер-клас з осінньої аплікації (Дніпро)

Дата події: 14.10.2017 13:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 6 років та їхніх батьків на читання книжки Наталі Трохим «Де ви, кохані леви?» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас з осінньої аплікації, що відбудеться 14 жовтня. Початок – о 13.00. Проводить Олена Юрчук.

Ніжні вірші збірки Наталі Трохим «Де ви, кохані леви?» запрошують читачів у дивовижний і чарівний світ природи. Тут ховаються за деревами леви і рисі, вигулькують з-під трави гриби і чорниці, вечір ходить у капелюсі, а дощик скаче по воді. А хто на кого схожий – киця на хмаринку чи навпаки, – цікаво буде дізнатися не тільки дітям, але і їхнім батькам, адже вірші завжди цікавіше читати разом.
Осінь – чи ненайпрекрасніша пора для виготовлення аплікацій, адже природа сама надає різнобарвні й різноманітні матеріали. Тому й ми створимо героя книжки «Де ви, кохані леви?» – прекрасного Лева, якого намалювала талановита ілюстраторка Марта Кошулинська.
Обов’язкова реєстрація за номером 093 535 51 76.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Дніпро
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»