Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей від 6 років. «Браслет дружби»: майстер-клас з плетіння фенічок (Харків, Пушкінська)

Дата події: 18.11.2017 11:30

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 6 років та їхніх батьків на майстер-клас з плетіння фенічок «Браслет дружби», що відбудеться 18 листопада. Початок – об 11.30.

Історія цих стрічок бере початок із традицій індіанців Центральної Америки. Згідно з ними, одержувач браслета повинен був носити його, поки шнурки не зношувалися і браслет не спадав із руки природно. Ідея полягала в тому, що друг вкладає працю в те, аби виготовити браслет, а одержувач відплачує тим, що вшановує його роботу. Зняття браслета до його природного зношування означало, що дружба пішла на спад. За іншим варіантом традиції, одержувач має право на одне бажання. Після того, як браслет природно зношується, бажання здійснюється.
Сьогодні дарування браслета дружби має велике емоційне значення, оскільки показує другові, що він чи вона є особливим для того, хто дарує браслет. Існує багато різних варіантів виконання цих браслетів, що залежить від особистих смаків. Вони є популярними серед людей різної статі та віку.
Запрошуємо справжніх друзів на майстер-клас з виготовлення браслету дружби. Матеріалами забезпечують організатори. Якщо маєте нитки муліне та канцелярський зажим, то можете брати з собою.


Адреса Книгарні «Є»:
м. Харків
вул. Пушкінська, 50/52
м. «Архітектора Бекетова».
Тел.: (057) 717 03 99.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»