Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей від 5 років. Презентація книжки Олега Чаклуна «Танок сніжинки» (Київ, Лисенка)

Дата події: 13.01.2018 12:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують дітей віком від 5 років та їхніх батьків на презентацію нової книжки-трилінгви Олега Чаклуна «Танок сніжинки». Подія відбудеться у суботу, 13 січня. Початок – о 12:00.

Усіх дітей, які люблять зиму і сніг, а також вивчають іноземні мови, письменник Олег Чаклун потішить на презентації своєї новинки – книжки-трилінгви «Танок сніжинки». У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку – і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує, а ми самі є його невід’ємною частиною. Книжка розвиває в дитині допитливість і абстрактне мислення.
Ця книжка про ФАНТАЗІЮ, до того ж читати ви її зможете одразу трьома мовами – українською, англійською і німецькою! Чарівні зимові ілюстрації до цієї книжки намалювала чудова українська художниця Юлія Пилипчатіна. Під час презентації ви поринете у зимову казку і відчуєте її красу – ми проведемо зимовий майстер-клас «Танок сніжинки». А ще на презентацію завітає письменниця і перекладачка Мія Марченко, завдяки якій казкова історія Олега Чаклуна була перекладена англійською – разом з нею ви в ігровій формі вивчите кілька англійських слів із цієї книжки-трилінгви.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота»
Телефон: (044) 235 88 54
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»