Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 9-13 років. Ловці снів (Суми)

Дата події: 25.02.2017 12:00

Книгарня “Є” запрошує дітей віком 9-13 років на Дитячу суботу: знайомство з пригодницькою книжкою Альфреда Шклярського про захопливі пригоди юного мандрівника Томека Вільмовського „Томек на стежці війни” (видавництво “Астролябія”). Захід відбудеться 25 лютого. Початок — о 12.00.

У суботу познайомимось із пригодницькою книжкою польського письменника Альфреда Шклярського про захопливі пригоди юного мандрівника Томека Вільмовського "Томек на стежці війни”: у цій історії Томек вирушає до Північної Америки, аби відвідати Саллі, яка у той час гостювала у Нью-Мексико, та завербувати для одного з європейських цирків групу індіанців. Та охочого до пригод хлопця втягує вир неспокійного життя на мексиканському прикордонні. Доля його зводить із індіанцем Червоним Орлом і з провідником групи повстанців Чорною Блискавкою. Він полює на орлів, бере участь у родео, але, перемігши на верхових перегонах, несподівано наживає впливового ворога — багатого мексиканського ранчеро, що, врешті, обертається справжньою війною, бо тепер він мусить рятувати викрадену Саллі. Та на допомогу приходять вірні друзі. А далі на Томека чекає небезпеча мандрівка Індією, Тибетом і Китаєм.

На згадку про цю героїчну подорож виготовимо справжній амулет індіанських племен, етнічну прикрасу-талісман — „вловлювач снів”, — який своєю павутиною не пропускатиме погані сни, а добрі, проходитимуть крізь нього.

Реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми,
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»