Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 8-12 років. Читання книжки «Таємне Товариство Брехунів» Лесі Ворониної та майстер-клас: створення космічного брелока (Рівне)

Дата події: 11.02.2017 14:00

Книгарня «Є» запрошує батьків та дітей віком 8-12 років на Дитячу суботу: читання книжки Лесі Ворониної «Таємне Товариство Брехунів» (видавництво “Знання») та майстер-клас: створення космічного брелока. Захід відбудеться 11 лютого. Початок – о 14.00.

Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали би плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса. Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної “Таємне Товариство Брехунів”, ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію «Пастка для синьоморда».

Також власноруч створимо космічні брелоки з різних матеріалів!

Адреса книгарні «Є»:
м. Рівне,
вул. Короленка, 2а.
Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»