Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Дитяча субота для дітей 8-12 років. Читання книжки Катажини Ририх «Про Стівена Гокінга, чорну діру та мишей-під-підлогою» та майстер-клас зі створення космічної картини (Рівне)

Дата події: 22.04.2017 14:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: читання книжки Катажини Ририх «Про Стівена Гокінга, чорну діру та мишей-під-підлогою» (видавництво «Урбіно»)та майстер-клас зі створення космічної картини. Захід відбудеться 22 квітня. Початок – о 14.00.

Що спільного між знаменитим астрофізиком Стівеном Гокінгом, Мишами-Під-Підлогою, Чорною Дірою і восьмирічним Пйотреком Ястшембським? Що таке Центр управління і хто така Заборонена Тітка? Що страшніше: миші, які оселилися в тебе під підлогою, Чорна Діра, яка розростається під твоїм ліжком, чи другорічник Климур, який відбирає в однокласників речі й гроші, хизуючись своєю силою? Доки наш герой був просто Братчиком, молодшим братом свого геніального брата, відповіді на ці питання було знайти непросто. Та хлопець виростає, у нього з’являються нові друзі, власні таємниці, стається перша бійка в школі... Він стає Пйотреком – самостійним і незалежним. І схоже, що ця зміна вражає його самого!

Зворушлива й мудра повість про зростання, дружбу, родину, перші несміливі почуття, звичайні й незвичайні проблеми щоденного життя.

Опісля читання на майстер-класі кожна дитина створить власну космічну картину в різних художніх техніках.

Адреса книгарні «Є»:

м. Рівне

вул. Короленка, 2.

Тел.: (0362) 26 39 41.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»